Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy12345678910
1.AHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
1.BHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
1.CHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
2.AHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
2.BHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
2.CHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
3.AHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
3.BHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
3.CHTUHTUAbscAbscAbscAbsc
4.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.BAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé12345678910
Andrlíková Pavla......--
Hortová Lucie....
Chlupová Barbora....
Marková Magdaléna..-
Mikulášková Martina..-
Pavelka Aleš-..
Pernica Michal..-
Pléha Tomáš............----
Pléhová Gabriela......
Podlipná Zdenka....-......----
Rosenberg Jiří-..
Valterová Leona--
Místnosti mimo provoz12345678910
19AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
20AbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Změny v rozvrzích učitelů:
Andrlíková Pavla1. hododpadáZTV4.B (ZTV2)
2. hododpadáZTV4.B (ZTV2)
3. hododpadáZTV3.B (ZTV2)
Fojtová Alena2. hododpadáSPE3.B
3. hododpadáZSV4.C
4. hododpadáINF1.C (INF2)
6. hododpadáZPR2.B
Honzírková Martina1. hododpadáPPS3.B
2. hododpadáHHN2.A (HHN4)
4. hododpadáPED4.A
Hortová Lucie4. hododpadáANJ1.A (ANJ2)
5. hododpadáANJ3.C (ANJ1)
Hrubá Dana1. hododpadáVVM4.B (VVM1)
2. hododpadáVVM4.B (VVM1)
3. hododpadáVVM3.B (VVM1)
4. hododpadáVVM3.B (VVM1)
Chlupová Barbora3. hododpadáANJ3.A (ANJ2)
5. hododpadáANJ3.A (ANJ1)
Lepková Monika3. hododpadáDVM2.B
4. hododpadáDVM2.B
Marková Magdaléna4. hododpadáPET3.C
Martínek Pavel3. hododpadáTEV4.B (TEV2)
4. hododpadáTEV4.B (TEV2)
Mikulášková Martina3. hododpadáBIO3.C
Ošlejšková Milena1. hododpadáCJL2.B
2. hododpadáCJL2.B
4. hododpadáOBN3.A
5. hododpadáCJL4.A
6. hododpadáCJL4.A
Pavelka Aleš3. hododpadáDEJ1.A
5. hododpadáDEJ1.B
Pernica Michal3. hododpadáPPS1.B
4. hododpadáINF1.C (INF1)
5. hododpadáPPS2.B
6. hododpadáBIO1.B
Plášková Lucie2. hododpadáANJ2.A (ANJ1)
3. hododpadáANJ2.C (ANJ2)
5. hododpadáVVS4.C (VVS)
6. hododpadáVVS4.C (VVS)
Pléhová Gabriela3. hododpadáHUV1.C
4. hododpadáHHN1.A (HHN1)
Přikrylová Jarmila1. hododpadáCJL3.C
2. hododpadáCJL3.A
3. hododpadáNEJ2.C (NEJ1)
4. hododpadáNEJ4.C (NEJ1)
5. hododpadáCJL2.A
Rosenberg Jiří3. hododpadáMAT2.A
4. hododpadáFYZ1.B
5. hododpadáFYZ2.C
6. hododpadáEKN2.C
Samková Věra3. hododpadáHHN3.A (HHN1)
4. hododpadáHVM2.A
5. hododpadáHHN3.A (HHN3)
Sedláková Daniela1. hododpadáCJL4.C
2. hododpadáCJL4.C
3. hododpadáHHN3.A (HHN2)
4. hododpadáHHN1.A (HHN2)
5. hododpadáHHN3.A (HHN4)
6. hododpadáLJP2.A (LJP2)
Stloukalová Marie1. hododpadáMAT3.A
2. hododpadáMAT3.C
6. hododpadáMAT3.B
Strbačková Jarmila5. hododpadáPPS4.B
6. hododpadáPED1.A
Šafránková Saša1. hododpadáANJ2.C (ANJ1)
2. hododpadáANJ2.C (ANJ1)
5. hododpadáANJ1.C
6. hododpadáANJ1.C
Valterová Leona3. hododpadáPSY4.A
4. hododpadáPSY2.C
5. hododpadáSPH3.B
6. hododpadáSPH4.B
Vymerová Zděňka5. hododpadáZEM1.A
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
1.B1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
1.C1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
2.A1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
2.B1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
2.C1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
3.A1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
3.B1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
3.C1.-2. hod Hodina TU
3.-6. hod Obecná absence třídy
4.A1.-10. hod Obecná absence třídy
4.B1.-10. hod Obecná absence třídy
4.C1.-10. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-2.hod - Pléhová Gabriela
1.B, 1.-2.hod - Rosenberg Jiří
1.C, 1.-2.hod - Pavelka Aleš
2.A, 1.-2.hod - Marková Magdaléna
2.B, 1.-2.hod - Mikulášková Martina
2.C, 1.-2.hod - Pernica Michal
3.A, 1.-2.hod - Chlupová Barbora
3.B, 1.-2.hod - Valterová Leona
3.C, 1.-2.hod - Hortová Lucie