Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 24.4.2019
Nepřítomné třídy12345678
1.A
1.B
1.C
2.A
2.B
2.C
3.A
3.B
3.C
4.AAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
4.BMZMZMZMZMZMZMZMZ
4.CAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbscAbsc
Nepřítomní učitelé12345678
Andrlíková Pavla------
Honzírková Martina....
Hortová Lucie....
Chlupová BarboraChlChl....-Ht
Lepková Monika---
Martínek Pavel..........-
Nosková Veronika....
Ošlejšková Milena-Ko..-----
Pavelka Aleš....
Pernica Michal..-
Plášková Lucie....
Pléha Tomáš....
Rosenberg Jiří....-
Strbačková Jarmila....
Šafránková Saša....
Valterová Leona..-PaMrHo..
Místnosti mimo provoz12345678
3MZMZMZMZMZMZ
Změny v rozvrzích učitelů:
Chlup Milan1. hodsupl. (Chp)TVM3.A (TVM2)(T)
2. hodsupl. (Chp)TVM3.A (TVM2)(T)
Korčáková Kristýna1. hododpadáVVM2.A (VVM1)
2. hododpadáVVM2.A (VVM1)
Fojtová Alena1. hododpadáZPR4.C
4. hododpadáZSV4.C
před 1. hod dohled vestavba
Honzírková Martina1. hododpadáUPX4.B (UPX2)
2. hododpadáUPX4.B (UPX2)
5. hodsupl. (Va)PSY3.C(P1)
5. hododpadáPPS4.B
Hortová Lucie6. hodsupl. (Chp)ANJ2.C (ANJ2)(P4)
Hrubá Dana1. hododpadáVVT1.A
Kocianová Markéta2. hodSuplovací pohotovost
2. hododpadáCJL1.B
Lepková Monika4. hododpadáDVM2.B
Marková Magdaléna4. hodsupl. (Va)PSY1.B(19)
Mikulášková Martina2. hododpadáMAT4.C
Nosková Veronika3. hododpadáSOP2.B
Pavelka Aleš3. hodsupl. (Va)PSY1.C(13)
3. hododpadáUPX4.B (UPX3)
4. hododpadáUPX4.B (UPX3)
5. hododpadáPED4.A
Plášková Lucie3. hododpadáVVM4.A (VVM2)
4. hododpadáVVM4.A (VVM2)
Pléha Tomáš5. hododpadáHVS4.C (HVS)
před 6. hod dohled přízemí
Přikrylová Jarmila3. hododpadáCJL4.C
před 2. hod dohled přízemí
Rosenberg Jiří4. hododpadáEKN3.C
před 1. hod dohled přízemí
Strbačková Jarmila1. hododpadáUPX4.B (UPX1)
2. hododpadáUPX4.B (UPX1)
Šafránková Sašapřed 5. hod dohled přízemí
Vaňková Markéta2. hododpadáZEM2.C
Vymerová Zděňka4. hododpadáNEJ3.B
6. hododpadáNEJ4.C (NEJ1)
před 1. hod dohled 1.patro
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-2. hod akce školy
1.B4. hodPSY(19)suplujeMarková Magdaléna(Va)
1.-2. hod akce školy
1.C3. hodPSY(13)suplujePavelka Aleš(Va)
1.-2. hod akce školy
2.A1.-2. hod akce školy
2.B3.-4. hod akce školy
2.C6. hodANJANJ2(P4)suplujeHortová Lucie(Chp)
1.-2. hod akce školy
3.A1. hodTVMTVM2(T)suplujeChlup Milan(Chp)
2. hodTVMTVM2(T)suplujeChlup Milan(Chp)
3.-4. hod akce školy
3.B3.-4. hod akce školy
3.C5. hodPSY(P1)suplujeHonzírková Martina(Va)
3.-4. hod akce školy
4.A1.-8. hod Obecná absence třídy
4.B1.-8. hod Maturitní zkoušky
4.C1.-8. hod Obecná absence třídy
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.-2.hod - Plášková Lucie
1.B, 1.-2.hod - Nosková Veronika
1.C, 1.-2.hod - Pléha Tomáš
2.A, 1.-2.hod - Hortová Lucie
2.B, 3.-4.hod - Honzírková Martina
2.C, 1.-2.hod - Pavelka Aleš
3.A, 3.-4.hod - Šafránková Saša
3.B, 3.-4.hod - Strbačková Jarmila
3.C, 3.-4.hod - Pernica Michal